Susisiekite
+370 687 76664
+370 610 32251

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

LT | EN

Apie įmonę

Apie įmonę

UAB “GITES” buvo įkurta 2007 metais. Vykdydama įvairius verslo dovanų ir kitus projektus, visada siekė pasiūlyti savo klientams išskirtinius originalius sprendimus, kurie pabrėžtų pačių klientų išskirtinumą. 2014 metais įmonė tapo oficialiu švedų kompanijos ERICK RAHMQVIST AB atstovu Lietuvoje. Šios kompanija gaminama produkcija puikiai atspindi UAB “GITES” tikslą siūlyti klientams naujos kartos išskirtinės kokybės unikalius produktus, kurie ne tik pagerins sąlygas darbo vietoje, palengvins kasdieninį mūsų gyvenimą, bet ir suteiks verslo aplinkai naujų emocijų, spalvų ir atspalvių. Gamindama šiuos produktus, kompanija iš vienos pusės visą dėmesį sutelkia į jų praktiškumą, inovatyvumą, saugumą ir ekologiškumą, iš kitos pusės į draugiškumą aplinkai ir žmonėms, gamtos išteklių išsaugojimą.

Istorija – trumpa apžvalga 1953 – 2013

Eric

1953 metais Erikas ir Signe Rahmqvist įkūrė šeimos verslą pavadinimu RAHMQVIST AB. Naudodami prekinį ženklą ZENITH, įmonės įkūrėjai tiesioginių pardavimu būdu aprūpindavo savo klientus biuro technika. Nuo savo pirmojo produkto pagalvėlės pirštams drėkinti įmonė augo labai sparčiai. Kaip ir šiomis dienomis, prekinis ženklas užsakovui visada buvo kokybės garantija.

kemp

70 – 80-aisiais metais kompanijos verslo koncepcija buvo grindžiama specializacijos ir pardavimų funkcijos idėjomis. Tuo pat metu kompanija tapo tarptautine, įkūrė naują buveinę Stockholme Lidingo saloje, kur yra ir dabar.

80 – 90-aisiais buvo įkurtos dukterinės kompanijos, kurios naudojo nuosavus prekinius ženklus ir tiekė unikalią produkciją. Buvo įsteigtas mokymų centras COLLEGE, Zenith prekinis ženklas pakeistas į RAHMQVIST, nupirktas 18-o amžiaus dvaras Husby Säteri Söderköpinge.

1996 metais kompanijai vienintelei Švedijoje buvo suteikti ISO kokybės ir aplinkosaugos sertifikatai. Tais pačiais metais Pietų Afrikoje Vhembyje buvo įkurtas nuosavas konferencijų centras. Šiuo metu kompanijai vadovauja jau trečia RAHMQVIST karta.

2008 metais įmonė pažymėjo savo 55 metų jubiliejų. Jos veikla vystoma 10-yje pasaulio šalių, 11 – oje dukterinių kompanijų dirba apie 500 darbuotojų. Laikui bėgant kompanijos verslo koncepcija keičiasi prisitaikydama prie besikeičiančių verslo sąlygų. Atsiranda galimybės investuoti į naujas idėjas ir rinkas. Tačiau įmonė visada stengiasi nenutolti nuo pagrindinių savo principų ir savitumo. Daugelis produktų yra patentuoti.

2011 metais įmonė pradėjo veiklą Estijoje, o 2014 metais ir Lietuvoje.

 

PREKINIAI ŽENKLAI

Rahmqvist
 SĖKMINGOS DARBOS DIENOS!
Sveiki atvykę į Rahmqvist – naujos kartos produktų pasaulį sėkmingai darbo dienai.

AVICO
 PREKĖS PREZENTACIJAI IR DARBUI BIURE IR UŽ JO RIBŲ
Nesvarbu, koks oras lauke ir kokia situacija – mes visada turime sprendimą darbų vadovams, architektams, įmonių  atstovams ir visiems, kam tenka rengti prezentacijas, susitikimus ir konspektuoti įvairiose, kartais  sudėtingose situacijose.

Delectum r (1)
 IŠMANŪS SPRENDIMAI VERSLO ADMINISTRAVIMUI

Mokyklos, statybinės organizacijos, biurai, sveikatos priežiūros įmonės – sėkmingam augančių administracijų darbui vis labiau reikia išmanių  sprendimų ir gerų biuro priemonių. Mes žinome sprendimą ir turime produktus, kurių skirtumas akivaizdus.

Serama r (1)
 TVARKA BIURO CHAOSE
Popierių krūvos ant Jūsųstalo vis auga? Kasdieniniai darbai didina netvarką? Mūsų specialiai sukurti produktai padės racionaliai sutvarkyti darbo aplinką, sumažins stresą ir leis sutaupyti daug laiko.

Larcona
 DOKUMENTŲ PERFORAVIMO, SUSEGIMO IR TVIRTINIMO PRIEMONĖS
Produktai dokumentų perforavimui, susegimui, pritvirtinimui ir įrišimui. Mūsų kokybiški produktai sukurti šių darbų palengvinimui ir suteikia naujų galimybių biurų, parduotuvių bei kitų sričių darbuotojams, kurių darbe reikia  prezentuoti ir tvarkyti informaciją, pateikiamą popieriuje.

Vidamic Ergonomics
 DARBO VIETOS ERGONOMIKOS IR ŠVAROS PREKĖS

Turite problemų su nugara ar kaklu? Skauda alkūnes, pečius ar kojas? VIDAMIC ERGONOMICS produktų paskirtis padėti išsaugoti sveikatą sukuriant ergonomiškai teisingą ir švarią  darbo vietą.

Vidamic prinova (1)
 ORGTECHNIKOS PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS
Esame priklausomi nuo biuro technikos? Net laikini sutrikimai gali sugriauti dienos planus? Mūsų produktai padės užtikrinti nenutrūkstamą ir sklandų biuro technikos darbą.

Scander
 ŠVAROS IR HIGIENOS PREKĖS
Purvas, blogas oras ir triukšmas yra ne tik nemalonūs dalykai darbe, bet sumažina norą dirbti, kartais net sukelia susirgimus, dėl kurių prarandamos brangios darbo dienos. SCANDER valymo produktų paskirtis sukurti jums švarią, higienišką ir malonią darbo aplinką. Juos paprasta naudoti, nes tai išmanūs draugiški žmogui ir aplinkai naujos kartos produktai.

BusinessCare
 PIRMOS PAGALBOS PREKĖS
BUSINESSCARE pirmos pagalbos produktų paskirtis suteikti jums skubią ir higieniškai švarią pirmąją pagalbą.

Colorona r sv
 PREKĖS VAIKŲ KŪRYBAI
Kokybiški ir saugūs edukaciniai COLORONA produktai sukurti lavinti vaikų kūrybiškumui ir  fantazijai Juos galima naudoti kartu su dauguma medžiagų. Šie produktai yra rekomenduojami  pedagogų mokykloms ir ikimokyklinio lavinimo įstaigoms.

CMIC logo
 NAUJOS KARTOS ELEKTRONIKOS PREKĖS

 

   scanderavicolarconadelectumvicamic ergonomics seramavicamic prinova cmic businesscarecolorona

Copyright © 2014. Gites